• Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
Dekorasyon
Dekoratif çerçeve modelleri En güzel anıları her zaman göreceğiniz bir yerde tutmak için hazırlanan dekoratif çerçeve modelleri her zaman evimizin en güzel köşelerinde yer almaktadır. Dekoratif çerçeve modelleri dünyaca tanınan markalar tarafından öylesine güzel ve hatırda kalırcasına şık...

En güzel anıları her zaman göreceğiniz bir yerde tutmak için hazırlanan dekoratif çerçeve modelleri her zaman evimizin en güzel köşelerinde yer almaktadır.

Dekoratif çerçeve modelleri dünyaca tanınan markalar tarafından öylesine güzel ve hatırda kalırcasına şık tasarlanarak dekoratif obje haline getirmeyi başardılar. Çerçeveler isterseniz sevdiklerinizi isterseniz anılarınızı isterseniz de sanat eserlerini taşıtacağınız şık aksesuarlardan biridir. Sevdiklerinizin çalışma saatlerinizde sıcaklığını hissetmenizi sağlayacak en kolay yöntemlerinden biride şüphesiz mutlu anlarında çektirdiğiniz fotoğrafın içinde olduğu dekoratif çerçeveler olacaktır.

Dekoratif çerçeveler her aksesuardan zamanla vazgeçilmesine rağmen hep hayatımızda olmayı başaran yegane aksesuarlar arasında yer alıyor. Zaman değişiyor hayat teknoloji hayatı artık fotoğraflarda yavaş yavaş çerçevelerden uzaklaşarak bilgisayar yada cep telefonlarına taşınıyor. Teknolojiye meydan okuyan çerçeveler hep yanımızda, yatak odamızda komidinin üzerinde, salonda, duvarda yada gümüşlükte, ofiste masamızda evet kısacası zaman modernleşse de siz ve sevdiklerimizin içinde yer aldığı çerçevelerden vazgeçmiyoruz.

Çerçeveler zamanın ve sevdiklerinizin değerli olduklarını en iyi hatırlatacak eşya olmakla birlikte seven insanların birbirine vereceği en iyi hediyede bence çerçevelerdir.

Yeni çerçeve modelleri ev aksesuarları üzerine çalışan firmaların koleksiyonlarında birbirinden şık tasarımları ile bizlere sunulmaktadır. Yeni çerçeve modellerini ev aksesuarı olarak kullanabilir sevdiklerinizi hep yanınızda hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl görmeye başladığımız genellikle duvarda yada bir parçanın üzerinde kullanabileceğiniz çoklu çerçeveler bu sezonda moda olacaktır. Birbirine yapışık bir çok fotoğrafı bir bütünde taşıyabilen çoklu çerçeveler bu sezonda oldukça trend olurken elbette çoklu çerçeveye rakip olan tek çerçeve modelleri de oldukça fazla göreceğiniz tasarımlar arasında yer alacaktır.

Moda kıyafetlerle paralel gidice tasarımcılarda yeni tasarımlarında desen ve renk stilleri ile çerçeve modellerini hazırlamışlardır. Çerçeve renkleri arasında altın rengi, gümüş rengi, şeffaf, kahve siyah, bordo, kayısı, krem, kırmızı ve mavi gibi geniş bir yelpazede sizlerin beğenisine sunulacaktır. Materyal olarak gümüş, metal, çelik, ahşap ve deri çerçeveler tercih ederek evinize yada ofisinizde şık bir ayrıntıya yer açmak istersiniz vakit geçirmeden size en yakın zücaciye mağazasına veya alışveriş merkezine uğramanızı tavsiye ederiz.

dekoratif çerçeve modelleri (1) dekoratif çerçeve modelleri (1) dekoratif çerçeve modelleri (2) dekoratif çerçeve modelleri (2) dekoratif çerçeve modelleri (3) dekoratif çerçeve modelleri (3) dekoratif çerçeve modelleri (4) dekoratif çerçeve modelleri (5) dekoratif çerçeve modelleri (6) dekoratif çerçeve modelleri (7) dekoratif çerçeve modelleri (8) dekoratif çerçeve modelleri (9) dekoratif çerçeve modelleri (10) dekoratif çerçeve modelleri (11) dekoratif çerçeve modelleri (12) dekoratif çerçeve modelleri (13) dekoratif çerçeve modelleri (14) dekoratif çerçeve modelleri (15) dekoratif çerçeve modelleri (16) dekoratif çerçeve modelleri (17) dekoratif çerçeve modelleri (18) Unknown dekoratif çerçeve modelleri (20) dekoratif çerçeve modelleri (21) dekoratif çerçeve modelleri (22) dekoratif çerçeve modelleri (23) dekoratif çerçeve modelleri (24) dekoratif çerçeve modelleri (25) dekoratif çerçeve modelleri (26) dekoratif çerçeve modelleri (27) dekoratif çerçeve modelleri (28) dekoratif çerçeve modelleri (29) dekoratif çerçeve modelleri (30) dekoratif çerçeve modelleri (31) dekoratif çerçeve modelleri (32) dekoratif çerçeve modelleri (33) dekoratif çerçeve modelleri (34) dekoratif çerçeve modelleri (35) dekoratif çerçeve modelleri (36) dekoratif çerçeve modelleri (37) dekoratif çerçeve modelleri (38) dekoratif çerçeve modelleri (39) dekoratif çerçeve modelleri (40) dekoratif çerçeve modelleri (41) dekoratif çerçeve modelleri (42) dekoratif çerçeve modelleri (43) dekoratif çerçeve modelleri (44) dekoratif çerçeve modelleri (45) dekoratif çerçeve modelleri (46)


Bir önceki yazımız olan 2015 Yılının Moda Duvar Kâğıtları Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Duvar kağıdı modelleri, 2014 duvar kâğıtları ve duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3714 Kez Okundu
YORUM YAP

Kim Ne Dedi?
Düşsel Dokunuşlar dedi ki;

#ahşap #çerçeve #elyapımı#elemeği #sipariş#handmade#design#ahşapboyama#decoration#dekoratif#eskitme

cagla buran dedi ki;

cerceve siparisi verebilyomuyuz ? kral taci seklinde olanin fiyatini ogrenebilir miyim ?