• Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
  • Kadınlar | Kadına Dair Herşey
Dekorasyon
2014 Duvar kağıdı modelleri 2014 duvar renkleri yeni evlenen herkesin beğenisini çekiyor... Kadınlar evlerini kurarken ilk önce duvar boyası sonra perdeler sonrada içerisine koyacakları eşyaları beğeniyorlar Biliyorsunuz Moda sadece giyimden ibaret olmamakla birlikte başlamamış hayatımızın her alanında...

2014 duvar renkleri

yeni evlenen herkesin beğenisini çekiyor… Kadınlar evlerini kurarken ilk önce duvar boyası sonra perdeler sonrada içerisine koyacakları eşyaları beğeniyorlar Biliyorsunuz Moda sadece giyimden ibaret olmamakla birlikte başlamamış hayatımızın her alanında özellikle ev dekorasyonunda trendler hepimiz tarafından takip edilmeye başlanmış bulunmaktadır.

Ev dekorasyonların bizlerin seçici olması ve yaşam alanlarımıza özen göstermemiz sektörde daha çok moda arayışına girilmesini sağlamıştır. Bu yıl evlerinizi güzelleştiren ve eski yıllarda oldukça çok kullanılan ev dekorunun vazgeçilmez parçalarından biri olan duvar kağıtlarının en güzel modelleri sizlere sunulacaktır.

Hepiniz hatırlarsınız Duvar kağıtları ile ilk tanıştığımız yıllarda zenginliğin yansıması anlamına gelen bu ev dekor objesi genellikle varak baskılı modelleri ile tercih edilirdi.Şimdiki  zamanın teknolojisi ile yapılan modeller çok kadar şıklar ki Şimdilerde ise daha modern çizgiler ve tasarımlar yaşam alanlarımızda ayrı bir tarz yakalanması mümkün olmaktadır.

Duvar kağıdı bu yıl evlerinizin zirvesinde yer alırken çiçekler, yapraklar, ağaç başta olmak üzere çeşitli tasarımlar sayesinde evlerimiz aydınlık ve huzurlu bir özelliğe sahip olacaktır. 2014 Duvar renkleri kağıdı modelleri oldukça renkli ve bol çizimli farklı ilginç tasarımlarla da karşımıza çıkacaktır.

Kataloglarda dikkat çeken desenlerde arasında çiçekler, dallar, geometrik desenler, üç boyutlu çizimler oldukça fazla yer alıyor.

2014 Moda duvar kağıtlarında iki renk kullanımı oldukça trend olurken bu renklerde sarı  siyah, beyaz kırmızı, uçuk yeşil gri tonları bu yıl evlerinizi renklendirecektir. Evlerimizi oluşturan en önemli unsur duvarlar olunca duvar kağıdı kaçınılmaz bir dekora dönüştürülüyor. Duvar kağıdı seçmek oldukça zordur olmakla beraber doğru seçilen bir duvar kağıdı evinizin atmosferine uyumlu olmalı aksi takdirde kaliteli bir duvar kağıdı bile evinizde hüsran yaratabilir.

Tasarımcılar duvar kağıtlarında iki tür ton yani sıcak ve soğuk renkleri tasarlıyorlar. Parlak ve mat tonlar bu yılın renklerini belirleyecektir.

Duvar kağıdı seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında oturma odası ve mutfakta sıcak renkler kullanılmaması daha çok pastellere yönelmeniz, güneş gören odalarınız için ise iki renk uygulanan duvar kağıtlarını yani mor ve mavi, kahve ve bej tonları güneşi kıran tonları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Karanlık odalarınıza seçeceğiniz duvar kağıdı renklerinde ise pembe, kırmızı, turuncu ve sarı renkleriyle oldukça aydınlık ve ferah bir odaya dönüştürebilirsiniz. Evinizin tavanı da seçiminizde önemli bir unsur olacağı gibi duvar kağıdınızı yatay çizgiler barındıran desenlerden seçmeniz hemen her ortama uygun olacaktır. Yüksek tavanlı evlerde ise iki renk geçişleri kullanabilir duvar altında koyu tavana yakın bölümde de açık renkler kullanabilirsiniz.

işte size

2014 duvar renkleri


Bir önceki yazımız olan Halı Çeşitleri başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri, açık renk halı modelleri ve farklı halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1789 Kez Okundu
YORUM YAP

Kim Ne Dedi?
MimariHaber dedi ki;

(İÇM Dergisi) Bölme Duvar Sistemleri ve Kullanıldığı Alanlar – PAITIONING WALL SYSTEMS: nGeleneksel duvar si…